Zapraszam na cykl warsztatów:

Zarządzanie coachingowe dla przedsiębiorców.

Firma, to coś więcej, niż forma zarabiania pieniędzy, to często dzieło Twojego życia, a bywa, że i Twoich poprzedników. Wszyscy wiemy, ile wymaga zaangażowania, myślenia i dbania.

Moja firma – moje życie!

Zapraszamy na cykliczne warsztaty z zarządzania coachingowego dla przedsiębiorców. Idea powstała z myślą o przedsiębiorcach, którym zależy, by swoim firmom dodać skrzydeł, a przy okazji zrobić, coś dla siebie i swojego rozwoju.

Jak to możliwe, by moja firma dostała skrzydeł i oprócz większych pieniędzy, zaczęła przynosić autentyczną frajdę i samorealizację?

Zarządzanie coachingowe to zupełnie nowe podejście do prowadzenia firmy. Większa świadomość, nowa wiedza i coachingowe umiejętności, które będziesz mógł / mogła nabyć i od razu na miejscu przećwiczyć. pomogą w tym, by na wszystko spojrzeć w zupełnie nowy sposób.

Gdzie i kiedy?

Ostatnia Środa każdego miesiąca

31 stycznia

BiznesLab (Lobos), Al. Pokoju 1a, Kraków

Godz: 16:00 – 19:00

Bilety dostępne na –> https://mojafirma.evenea.pl/

Każde spotkanie poświęcone jest innemu tematowi z zakresu zarządzania coachingowego oraz równowagi „praca/życie”.

Temat:

„Jakie modele zarządzania się sprawdzają i od czego zależy motywacja współpracowników?”.

Korzyść:

  • Poznasz dostępne modele zarządzania (w zupełnie nowym ujęciu) i dowiesz się, w jakich warunkach (branżach) się sprawdzają.
  • Coachingowe narzędzia pozwolą Ci sprawdzić (lub potwierdzić), który model zarządzania pasuje do Twojej osobowości i specyfiki Twojej działalności.
  • Stworzysz graficzny (modułowy) model struktury swojej firmy;
  • Dowiesz się, czego oczekują od firmy Twoi współpracownicy i od czego zależy ich zaangażowanie.
  • Poznasz klucz do motywacji swoich współpracowników (często wcale nie chodzi o pieniądze…).
  • W drugiej części będzie przestrzeń dla dyskusji, wymiany doświadczeń, uzyskania odpowiedzi na pytania, czy konsultacji konkretnych zagadnień z coachem lub innymi uczestnikami.

Agenda:

16:00 – 18:00 – warsztat – „Jakie modele zarządzania się sprawdzają i od czego zależy motywacja współpracowników?”.

18:00 – 18:15 – przerwa kawowa,

18:00 – 19:00 – dyskusja, wymiana doświadczeń i konsultacje.

Inwestycja:

Udział kosztuje 99,99 zł (netto)

pracujemy w małej grupie do 12 osób.

Zarezerwuj miejsce / kup bilet: –> https://mojafirma.evenea.pl/

Odpowiedzi na wszelkie pytania pod nr telefonu: Jacek 508+197+175.

O prowadzącym:

Jacek Pomadowski – certyfikowany coach, absolwent Szkoły Profesjonalnego Coachingu. Absolwent studiów podyplomowych z zarządzania (UJ) oraz Akademii Medycznej na UJ. Posiada wieloletnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych i menadżerskich, zarówno w firmach rodzinnych, jak i w korporacjach. Prowadzi własny biznes od 2003 roku. Specjalizuje się w biznes coachingu i rozwoju zawodowym managerów. Chętnie pracuje z przedsiębiorcami poszukującymi swojej indywidualnej ścieżki zawodowej, biznesowej i osobistej, równowagi między pracą, a życiem prywatnym. Wierzy, że firma może zapewniać realizację swoich marzeń i planów, dawać poczucie spełnienia, a dobre relacje z innymi ludźmi szczęście.