Osobista efektywność – warsztaty coachingowe:

Koniec z byciem zagonionym.

Od teraz mam mało na głowie,

panuję nad wszystkim i żyję spokojniej”

Jeśli doświadczasz zagonienia, przemęczenia, ciągłej presji i naporu spraw. Jesteś zmuszony(a) wybierać co zrobić, bo nie da się pogodzić wszystkich obowiązków. Brakuje Ci czasu i sił, a jeśli nawet chcesz coś zmienić, by się wyrwać z tego kieratu, to i tak dochodzisz do wniosku: „Nie mogę nic zmienić, bo nie mam na to, ani czasu, ani siły. Ledwo nadążam… może kiedyś…”

No i tak koło się zamyka! A życie mija…

Jednak jest wyjście z tej sytuacji. To jest do zrobienia! Wystarczy trochę wiedzy o sobie oraz kilka nowych umiejętności z zakresu osobistej efektywności i nieco cierpliwości by wdrożyć parę sprawdzonych rozwiązań – a efekty mogą Cię zaskoczyć!

Chcesz dać sobie szansę?

Zapraszam na warsztaty, na których będzie okazja, by dowiedzieć się jak się uwolnić, jak wygospodarować czas i siły, bez wielkich wyrzeczeń i trudu oraz bez zaniedbywania swoich obowiązków.

Te warsztaty różnią się jednak od większości w temacie osobistej efektywności. Dużo uwagi poświęcimy temu w jaki sposób myślisz wiedząc, że myślenie (lub jego brak) staje się podstawą Twojego działania. Nie wystarczy uczyć się kolejnych narzędzi, które potem, i tak nie działają. Tajemnica tkwi w wyrobieniu sobie umiejętności podejmowania refleksji nad tym co robimy i dlaczego – temu poświęcimy pierwszą część warsztatów. Następnie nauczymy się wyławiać z natłoku spraw te, które są dla nas kluczowo ważne i dawać im absolutny priorytet – to będzie nasze kolejne zadanie podczas warsztatów: Dowiedzieć się co jest dla mnie naprawdę ważne i co przybliża mnie do moich życiowych celów? Potem wypracujemy swoje indywidualne kryteria selekcjonowania zadań, mniej ważnych, ale które z innych (i jakich) powodów decydujemy się wykonać – poznamy proste i skuteczne coachingowe narzędzie do formułowania celów gotowych do wdrożenia. Wreszcie nauczymy się uwalniać od całej reszty, angażującej nas niepotrzebnie. Bez niej możemy się obejść, odpuścić, a nikt na tym nie ucierpi. Ba, nawet nie zauważy! Na końcu podzielę się z Wami własnymi sprawdzonymi rozwiązaniami z obszaru osobistej efektywności, np.: delegowanie i udzielanie pełnomocnictwa, selekcjonowanie, nie kończenie, nie przerywanie, automatyzowanie, grupowanie a nawet utrudnianie!

Będziemy pracować metodami coachingowymi, czyli będzie okazja do poszerzania świadomości, obserwacji jak jest i refleksji jak może być, zadawania pytań i szukania swoich własnych odpowiedzi. Każdy uczestnik będzie miał możliwość popracować na swoim prawdziwym przykładzie. Potem wspólnie omówimy wnioski i podzielimy się wiedzą oraz doświadczeniem. Wszystko w bezpiecznej atmosferze wzajemnego szacunku i zaufania.

Dla kogo:

– dla zagonionych i przemęczonych,

– dla chcących poprawić swoją efektywność (nie myląc jej z wydajnością),

– dla chcących wygospodarować więcej czasu i energii dla siebie,

– dla każdego kto chce się rozwijać,

Korzyści.

Będzie okazja do:

– poznania i praktycznego przećwiczenia kilku narzędzi z zakresu „osobistej efektywności”;

– zrozumienia jak się daliśmy w to wrobić i jak się uwolnić;

– nauczenia się podejmowania refleksji przed działaniem;

– poznania swojej hierarchii wartości, jako podstawy działań;

– wypracowania swoich własnych kryteriów selekcjonowania zadań;

– uzmysłowienia sobie, że „więcej niekoniecznie znaczy lepiej”;

– poznania patentów i działających rozwiązań z obszaru: delegowania i udzielania pełnomocnictw (koniec z byciem niezastąpionym), eliminowania, selekcjonowania informacji, sztuki „nie kończenia”, monotaskingu, automatyzacji i grupowania powtarzalnych czynności, stawiania barier (by sprawy nieważne do ciebie nie docierały);

– uwolnienia znacznej ilości sił i czasu, do wykorzystania w innych obszarach życia.

Kiedy:

30 września 2017

w godzinach: 10:00 – 16:00

Gdzie:

Centrum Rozwoju Osobistego

W drodze do siebie” – Twoja przestrzeń rozwoju,

ul. Rydla 24/2, w Krakowie.

Inwestycja:

100 zł, obejmuje: udział w warsztacie, materiały, poczęstunek, kawa, herbata, woda.

Z tego 40 zł opłata wpisowa – poprzez zakup biletu + 60 zł płatne gotówką na miejscu w dniu warsztatu.

Bilety:

przez serwis evenea.pl:

https://konieczbyciemzagonionym.evenea.pl/

Chętnie udzielę bliższych informacji i odpowiem na pytania:

Jacek 508-197-175

Prowadzący:

Certyfikowany coach Jacek Pomadowski

Mężczyzna w sile wieku. Partner życiowy i ojciec. Prywatny przedsiębiorca. Działa na rzecz wszechstronnego rozwoju kobiet i mężczyzn. Koordynator i główny prowadzący Męski Krąg. Pasjonat wiedzy o wszechświecie (fizyki kwantowej, filozofii, nauki), a także youngtimerów, jazdy terenowej, muzyki rockowej z lat 80-90. Uprawia karate i pływa. Największą wartością jest spotkanie z drugim człowiekiem… więcej o mnie na stronie: www.jacek-pomadowski-coaching.pl